Členové

Agrokomplex Šumava

Agrokomplex Šumava tvoří majetkově propojenou skupinu společností, která sleduje společný cíl – komplexní, integrovaný systém hospodaření v horské a podhorské části Šumavy při respektování základních přírodních, ekonomických a sociálních zákonitostí. Veškerá hospodářská činnost je prováděna v...

Více zde

Bed & Bike Prachatice

Bed & Bike Prachatice představuje nový rozměr ubytování s přidanou hodnotou. Představte si luxusně zařízené apartmány, které jsou umístěny přímo uprostřed historického centra renesančního města Prachatice. Představte si poklidnou rodinnou atmosféru, křišťálově svěží koupelnu a tichou...

Více zde

Česká unie sportu - Lyžařský areál Zadov

Zadov-Churáňov je jedno z nejznámějších center běžeckého lyžování v České republice, ale i oblíbené místo sjezdového lyžování. Sjezdové lyžování na Zadově, to je celkem 12 sjezdovek na Zadově, Churáňově a Nových Hutích.

Více zde

Dobrá Chata na Zadově

Rodinný hotel Dobrá Chata, s původními názvy Chata pod javorem, Komsomol, Chata Svoboda a Měrkova chata, je již 80 let oblíbeným místem pro příjemnou celoroční rekreaci na Šumavě a je vůbec prvním, turisty obývaným sídlem v oblasti Zadov - Churáňov na Šumavě.

Více zde

Pstruhařství Mlýny - Josef Bláhovec

Jméno Josefa Bláhovce a jeho rodiny je neodmyslitelně spjato s Pstruhařstvím Mlýny ve vesničce Žáru na cestě mezi Čkyní a Vacovem. Ve vesničce ležící na řece Spůlce kromě pstruhařství naleznete také několik půvabných staveb lidové architektury.

Více zde

Farma Malenice - Petra a Pavel Frnochovi

Manželé Petra a Pavel Frnochovi v PRO Šumavsko, z.s. zastupují svoji rodinou zemědělskou farmu, která se nachází v jihočeské malebné vesničce Malenice. Okolní prostředí je ideální pro odpočinek, pěší turistiku, cykloturistiku a hipoturistiku, nebo návštěvu památek.

Více zde

CHANA - DW, s.r.o. a Penzion U Svatého Jana

Společnost CHANA – DW, s.r.o. rodiny Dlauhoweských v PRO Šumavsko, z.s. reprezentuje rodinný Penzion u Sv. Jana nacházející se v objektu původní tvrze s názvem Kraselovský Dvůr v malé obci Kraselov v oblasti zvané Šumavské Podlesí. Jedná se o nově zrekonstruovaný objekt původní tvrze.

Více zde

Chlumany

Obec Chlumany a nebo také Chumena, jak se u nás říká podle okolních kopců. Na jejich úpatí, chráněná lesním masivem před nepřízní počasí od Šumavy, leží naše půvabná obec.

Více zde

Ing. Josef Pecka

Do destinačního managementu mohou od roku 2017 vstupovat i fyzické osoby, kterým záleží na naší turistické oblasti a spolupracují s námi na vytváření podmanivých nápadů na Vaše výlety a dovolené. Jedním z nich je pan inženýr Pecka, kterého je možné chatarakterizovat jako příležitostného...

Více zde

Penzion na Šumavě - U Černého kohoutka

Dovolená v přírodním šumavském ráji a ubytování v horském rodinném penzionu U Černého kohoutka vás nadchne a uspokojí po všech stránkách, především také díky láskyplné péči majitelky Kláry Sochorové a jejího manžela Petra.

Více zde

Malenice

Obec Malenice se nachází v Jihočeském kraji, okrese Strakonice, jedná se o malebnou pošumavskou vesničku v údolí řeky Volyňky. Zejména v letních měsících je lákavým turistickým cílem nejen pro své památky, klid a čistou přírodu, ale kulturní život a významné osobnosti.

Více zde

Pokud máte zájem stát se členem destinačního managementu, navštivte PŘIPOJTE SE nebo se neváhejte obrátit na korousova@prosumavsko.cz.