RC Projekt Vodník 3

Vážení přátelé, kamarádi, modeláři a všichni ostatní kteří mají modely rádi, či jen dobrou zábavu bych rád pozval na třetí ročník RC Projektu Vodník.

O co že vlastně jde? Převážně o setkání všech RC fandů a vytvoření báječného víkendu a dobré nálady všem co přijedou s jakýmkoliv modelem i bez. Restaurace Vodník nabízí prostor s rodinným zázemím, ubytováním, dětským hřištěm, ohništěm, občerstvením a hlavně spousty prostoru pro naše RC miláčky, ať pro teréní nebo silniční modely. Pro letadla, čluny, tanky, kamióny. Prostě pro vše na co si vzpomenete.

Hlavní program je vytvořen pouze pro OffRoady a kdo nemá, nemusí věšet hlavu, protože bude na místě výbava v podobě ohraničovací pásky, rozřezaných tenisáků na vytyčení dráhy a spousty branek, takže se může vybudovat jakákoliv dráha pro ostatní modely kdekoliv v areálu.

Expediční závod se pojede po týmech a bude spočívat v průjezdu 4. sekcí po 20-25. brankách, kde bude i nutností využívat všech vyprošťovacích pomůcek a navijáků.

Doprovodný program bude v podobě Trialu a Přetahované. Na všechny soutěžící čeká bohatá tombola, za kterou vděčíme a moc děkujeme všem sponzorům.

Ubytovat se dá přímo nad Restaurací Vodník v kempu, nebo je k dispozici 7 chatek, z čehož je 5 chatek pro pět lidí a 2 chatky pro dva lidi. V případě zájmu o chatky, je třeba si je zarezervovat za včasu.

Už se ná Vás moc těšíme.

Více info: https://www.facebook.com/events/1901934433396067/
Fotky z druhého ročníku zde: http://kubamynar.rajce.idnes.cz/RC_Projekt_Vodnik_2%2C_6.8.2016/

Akce od: 21.7.2017
Akce do: 23.7.2017
Čas od: 13:00
Čas do: 10:00

Dotaz

Vyplňte Vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení, popř. titul).
Vyplňte Vaší emailovou adresu, na které jste k zastižení.
Telefonní číslo, na kterém jste přes den k zastižení.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz. Děkujeme.

Zpět na Červenec