Přehlídka loutkového divadla

Prachatické Muzeum české loutky a cirkusu připravilo pro milovníky loutkového divadla bez rozdílu věku Přehlídku

Prachatické Muzeum české loutky a cirkusu, které je oddělením Národního muzea v Praze slavícího letos 200 let, připravilo pro milovníky loutkového divadla bez rozdílu věku Přehlídku. Do konce října stihnete ještě tři pohádky.

10. 10. 2018 v 16 h
Divadlo z mošny

Loutková pohádka Jakuba Trojáka vás překvapí a pobaví a pokud chcete, aby si v ní zahrál i nějaký váš předmět, plyšák nebo loutka, tak je vezměte s sebou.

 

19. 10. 2018 v 16 h
Nápad myšky Terezky aneb o zlé koze

Pohádka Divadla Matěje Kopeckého o přátelství lesních zvířátek a o tom, jak jejich poklidný život změní příchod zlé a marnivé kozy Rozalindy. Tak léčkou vyláká zajíčka Jakuba z jeho chaloupky. Ostatní kamarádi, veverka Tonička, žabák Matyáš a myška Terezka, se snaží Jakubovi pomoci. Každý má svůj plán, ale na kozu vyzraje chytrá myška. V této výpravné inscenaci je použito prostředků alternativního divadla (loutky, herci a hlavně mnoho písniček).

 

25. 10. 2018 v 16 h
Kdo je víla

Interaktivní pohádka Divadla Na skok kombinuje hraní s loutkami, klauniádu, humor, hudbu, improvizaci a fakt, že v každé dívce a ženě je i kousek víly. Sladěna Šílená s Bronislavou Babákovou na to na první pohled nevypadají, ale i jim se na konec za pomoci dětí podaří objevit vlastnosti správné víly.

 

Akce od: 21.9.2018
Akce do: 24.10.2018

Dotaz

Vyplňte Vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení, popř. titul).
Vyplňte Vaší emailovou adresu, na které jste k zastižení.
Telefonní číslo, na kterém jste přes den k zastižení.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz. Děkujeme.

Zpět na Říjen