Farma Malenice - Petra a Pavel Frnochovi

Farma MaleniceManželé Petra a Pavel Frnochovi v PRO Šumavsko, z.s. zastupují svoji rodinou zemědělskou farmu, která se nachází v jihočeské malebné vesničce Malenice. Okolní prostředí je ideální pro odpočinek, pěší turistiku, cykloturistiku a hipoturistiku, nebo návštěvu památek.

Farma nabízí ubytování vč. ubytování na nedalekém statku. Na své si zde přijdou jedinci i rodiny milující klid. Pro zájemce nabízí farma vyjížďky na koních, či svezení dětí na koni, na své si přijdou milovníci domácích mazlíčků.

Na farmě je k dispozici rodinný apartmán v podkroví pro 1 – 5 osob. Toto ubytování je ideální jak pro rodiny s dětmi, prarodiče s vnoučaty či jednotlivé páry, tak pro dovolenou s vlastním koněm – koníky máte přímo pod sebou v boxech.  K dispozici je venkovní posezení se zahradním nábytkem a grilem nebo otevřené ohniště. Ubytování na statku v nedaleké obci Straňovice je ideální možností strávení rodinné dovolené, při které Vás majitelé nechají nahlédnout do venkovského života na statku, seznámíte se s chovem králíků, koček, psů, ovcí, krav a koz. Statek má uzavřený dvůr a kolem velkou zahradu. K dispozici je otevřené ohniště nebo gril.

 

Kontakty:

Farma Malenice
V Potocích 241
387 06 Malenice


kontaktní osoby: Petra a Pavel Frnochovi
telefon: +420 737 887 985
email: info@farmamalenice.cz
www.farmamalenice.net