Penzion na Šumavě - U Černého kohoutka

Dovolená v přírodním šumavském ráji a ubytování v horském rodinném penzionu U Černého kohoutka vás nadchne a uspokojí po všech stránkách, především také díky láskyplné péči jeho majitelů. Penzion je umístěn v Chráněné krajinné oblasti na Šumavě, na hranicích s Národním parkem Šumava a to v jeho centrální části. Šumava je s nesčetným množstvím přírodních krás ideální destinací pro milovníky přírody, sportovní nadšence a rodiny s dětmi.

V penzionu U Černého kohoutka si můžete vychutnat uvolněnou, vřelou domácí atmosféru a osobní služby. Naším cílem je poskytnout vám komfort a pohodlí tak, abyste si užili relaxační, pohodový a poznávací dovolenou na Šumavě. Příjemné, komfortní a stylové prostředí penzionu Vám bude dokonale vyhovovat.

Apartmá i pokoje mají veškeré vybavení, díky kterému se u nás budete cítit jako doma. Součástí penzionu je finská sauna, venkovní vířivá vana, venkovní bazén, vyhlídková terasa s panoramatickým výhledem do šumavského údolí k Javorníku a mnoho dalších služeb. Stravování v poctivém domácím provedení je pro hosty zajištěn formou polopenze. Snídaně je bufetová a z nabídky si vybere jistě každý, večeře pak servírovaná a kombinovaná se švédským stolem.

Kontakty:

Penzion U Černého kohoutka
Nový Dvůr 88
384 72 Zdíkov

kontaktní osoba: Ing. Slavomír Kubica
telefon: +420 720 425 725
email: info@cernykohoutek.cz
www.cernykohoutek.cz