Festival amatérského divadla Štít a Štítek 2018

V trochu netradičním termínu 9. – 24. února se uskuteční již 45. ročník Festivalu amatérského divadla Štít. V průběhu dvou týdnů se v prachatickém Městském divadle představí pět soutěžících amatérských souborů z nichž tříčlenná odborná porota vybere vítěze ve třech kategoriích - cena za inscenaci, cena za ženský herecký výkon a cena za mužský herecký výkon. Samotní diváci pak svým hlasováním rozhodnou o vítězi v kategorii cena diváka.

V neděli 18. února proběhne v prachatickém Městském divadle již 21. ročník Festivalu amatérského divadla Štítek opět s podtitulem „Kolotoč pohádek“, v rámci kterého se našim nejmenším představí tři amatérské soubory. Pro tentokrát se bude divadlo hemžit čerty a čerticemi, čaroději a čarodějnicemi a další strašidelnou „havětí“. Ale není třeba se obávat – jak je známo, dobro vždy zvítězí a nejinak tomu bude i během našeho pohádkového dne.
O vítězi festivalu budou rozhodovat opět děti a to vhozením vstupenek do hlasovacích nádob ANO x NE. Slavnostní vyhlášení vítězů proběhne v sobotu 24. února v rámci slavnostního zakončení festivalu.
Abychom dětem zpříjemnili čekání mezi jednotlivými pohádkami, připravili jsme si pro ně ve spolupráci prachatickým Domem dětí a mládeže doprovodný program v podobě tvůrčích dílen, které se uskuteční v odpoledním bloku pohádek v čase 15.00 – 17.00 hodin.

Vstupenky na jednotlivá představení za cenu 80,- / Štít a 50,- / Štítek budou v prodeji od pondělí 8. ledna.

Více info: https://www.facebook.com/events/384524608641190/

Akce od: 9.2.2018
Akce do: 24.2.2018

Dotaz

Vyplňte Vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení, popř. titul).
Vyplňte Vaší emailovou adresu, na které jste k zastižení.
Telefonní číslo, na kterém jste přes den k zastižení.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz. Děkujeme.

Zpět na Únor