Dětská maškarní párty pro děti

Vážené děti,

dovolte abychom Vás touto cestou pozvala na nezapomenutelný karnevalový mejdan k nám do Čepřovic. V letošním roce si pro Vás obec Čepřovice připravila opravdu užasné karnevalové řádění s Fešákem Pínem a Bóňou BON Bóňou. Připraven bude bohatý doprovodný program a naučíte se i tanec :)

Informace k programu pro rodiče:
Fešák Píno
Je stále usměvavý a dobře naladěný přítel všech malých i velkých dětí. Skotačí od rána do večera. Miluje smích a zábavu. Je nejšťastnější, když může fešáky a fešandy potěšit svými písničkami, přivézt jim radost, smích, ale také poučení.

Bóňa BON Bóňa
Je nerozlučná kamarádka Fešáka Pína. Její nejoblíbenější činností je pohyb na všechny způsoby, ale nejvíce tanec. Miluje bonbóny všech příchutí a velikostí, kterých má pro své dětské kamarády vždycky dostatek.

Show programy Fešáka Pína jsou profesionální, moderní, vtipné, veselé, hravé, interaktivní, zábavné, plné tance, soutěží a velké dávky smíchu. Pořady jsou určené pro děti od 4 do xx let, pro děti z MŠ, děti 1. stupně ZŠ a rodiny s dětmi. V průběhu hudebně-zábavné show nechybí pódiové efekty, krásné odměny a mnoho dárků. Představitel Fešáka Pína je herec a zpěvák Josef Bača, představitelka Bóni BON Bóni je herečka a tanečnice Petra Mošovská.

Písničky, které v pořadech zazní, jsou součástí 1. oficiálního CD Fešáka Pína – Bambilión a druhého chystaného CD , skládá přední český hudební skladatel a producent Viktor Dyk.

Vystoupení Fešáka Pína není animátorským programem. Jedná se o hudebně-zábavnou pódiovou produkci složenou z vtipných a detailně nazkoušených hereckých scének, gegů, propracovaných triků a kouzel, písniček, tanečních choreografií a soutěží, které pobaví velké i malé.

MÁTE SE NA CO TĚŠIT.

Akce od: 17.2.2018
Akce do: 17.2.2018
Čas od: 16:00
Čas do: 18:00

Dotaz

Vyplňte Vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení, popř. titul).
Vyplňte Vaší emailovou adresu, na které jste k zastižení.
Telefonní číslo, na kterém jste přes den k zastižení.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz. Děkujeme.

Zpět na Únor