CHANA - DW, s.r.o. a Penzion U Svatého Jana

KraselovSpolečnost CHANA - DW, s.r.o. rodiny Dlauhoweských v PRO Šumavsko, z.s. reprezentuje rodinný Penzion U Svatého Jana nacházející se v objektu původní tvrze s názvem Kraselovský Dvůr v malé obci Kraselov v oblasti zvané Šumavské Podlesí. Jedná se o nově zrekonstruovaný objekt původní tvrze.

V penzionu najdete ubytování v 6 čtyřlůžkových pokojích. Kapacita je možná zvýšit v každém pokoji přistýlkou. Jeden z pokojů je koncipován jako bezbariérový. Pro hosty je v přízemí penzionu k dispozici společná plně vybavená kuchyň a jídelna.

V objektu je k dispozici parkoviště, zahrada s pergolou, pískovištěm, zahradním grilem, ohništěm, hned vedle je i rybník a fotbalový „plácek“.

Pro cyklisty je zde uzamykatelná garáž na kola, pro skupiny i možnost využít samostatné konferenční místnosti. Rodinám s dětmi je k dispozici dětská postýlka, židlička, nočník, přebalovací pult, hračky, větším dětem i společenské hry nebo míč. V penzionu je připojení k internetu přes Wi-Fi.

„Chceme oživit místo s dlouholetou tradicí. Chceme poskytnout rodinám s dětmi, cyklistům, různým skupinám, ale i jednotlivým hostům příjemné a klidné místo pro aktivní i pasivní odpočinek, případně práci.“

Kontakty:

Penzion U Svatého Jana
Kraselov 62
387 16 Volenice

kontaktní osoba: Bc. Eva Dlauhoweská
telefon: +420 602 253 163
email: penzion@kraselovskydvur.cz
www.kraselovskydvur.cz