Bed & Bike Prachatice

Bed & Bike Prachatice představuje nový rozměr ubytování s přidanou hodnotou.

Představte si luxusně zařízené apartmány, které jsou umístěny přímo uprostřed historického centra renesančního města Prachatice. Představte si poklidnou rodinnou atmosféru, křišťálově svěží koupelnu a tichou noc strávenou na pohodlné a nadmíru kvalitní kontinentální posteli. Představte si denně čerstvé pečivo, skvělou kávu, čaj a zdravé potraviny od lokálních výrobců, které si můžete vychutnat v kompletně vybavené kuchyni.

Parkování před vchodem, Wifi, TV, pračka, péřové polštáře, fén, dětská postýlka, miska s vodou pro vašeho mazlíčka - prostě si představte, že jsme na nic nezapomněli.

Nezáleží na tom, kolik vám je let, jakou máte kondici, zda máte rodinu, nebo jste single. Záleží jen na vás, jak se rozhodnete strávit čas v srdci Šumavy a my se postaráme o vaši pohodu.

Pro začátek jsme pro vás připravili ta nejkvalitnější elektrokola, jaká si dokážete představit a nachystali přírodní cyklotrasy na míru vašim možnostem. V ceně ubytování.

Chcete spát a odpočívat, nebo si pochutnat na dobré kuchyni a lokálním pivu, máte možnost.

Fascinuje vás kultura či historie, dovezeme vás přímo před brány novogotického zámku Hluboká nad Vltavou nebo do centra Českého Krumlova, kulturní památky UNESCO.

Toužíte po rozlehlých pláních, hlubokých lesích, průzračných rybnících a čerstvém vzduchu? Posadíme vás do sedel koní, připravíme pro vás místo na rybaření, vaše děti naučíme lyžovat, zatímco vy si vyrazíte na běžky či zkusíte sněžnice, nebo můžete navštívit rodinnou farmu, pokud nedáte přednost procházce panenskou přírodou.

Nezapomněli jsme na nic, co přináší opravdovou pohodu, protože jsme mysleli na to, abyste měli vše jako na dlani!

Kontakty:

Bed & Bike Prachatice
Velké náměstí 40
383 01  Prachatice

Telefon: +420 602 572 840
Email: info@bbprachatice.cz
www.bbprachatice.cz

Fakturační údaje:
CZAG, s.r.o.
Náměstí Na Lužinách 2616/3
155 00   Praha